
Сальник розподільного валу BMW 3 (E30/E36) (34x48x8), CORTECO 19016671B
202,59 ₴
- В наявності
- Код: 19016671B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу BMW 3 (E30/E36) (34x48x8), CORTECO 19016671B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19016671B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19016671B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 626 II (GC) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 80 л.с. | 1982–1987 |
| 2.0 101 л.с. | 1983–1987 |
| 2.0 120 л.с. | 1986–1987 |
| 2.0 93 л.с. | 1986–1987 |
| NISSAN — 300 ZX (Z31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 170 л.с. | 1984–1987 |
| 3.0 Turbo 228 л.с. | 1984–1990 |
| 3.0 Turbo 203 л.с. | 1987–1990 |
| NISSAN — ALMERA (N15) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 75 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — ALMERA Наклонная задняя часть (N15) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 75 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — AXXESS (M11) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 98 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 i 4x4 98 л.с. | 1988–1992 |
| NISSAN — BLUEBIRD (T72 , T12) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 83 л.с. | 1986–1990 |
| 2.0 (T12) 102 л.с. | 1985–1987 |
| 2.0 i (HLT72, T12) 105 л.с. | 1985–1990 |
| NISSAN — BLUEBIRD (U11) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 Turbo 135 л.с. | 1984–1990 |
| 2.0 i 105 л.с. | 1984–1988 |
| NISSAN — BLUEBIRD Break (WU11) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 102 л.с. | 1986–1990 |
| 2.0 i 105 л.с. | 1984–1990 |
| NISSAN — BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 83 л.с. | 1986–1990 |
| 1.6 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 Turbo 135 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 (T12) 102 л.с. | 1985–1987 |
| 2.0 i (FHLT72, T12) 105 л.с. | 1985–1990 |
| NISSAN — CHERRY III (N12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 D 54 л.с. | 1982–1986 |
| NISSAN — HIKARI II Наклонная задняя часть (N13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 D 54 л.с. | 1986–1991 |
| NISSAN — LAUREL (JC32) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D 90 л.с. | 1985–1989 |
| NISSAN — LIBERTY (M10, NM10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 SGL (M10) 88 л.с. | 1983–1985 |
| 1.8 SGL (M10) 90 л.с. | 1985–1987 |
| 2.0 4x4 (NM10) 92 л.с. | 1986–1988 |
| NISSAN — MAXIMA II (J30) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 170 л.с. | 1988–1994 |
| NISSAN — NAVARA (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.3 4WD 170 л.с. | 2002–2007 |
| NISSAN — PATHFINDER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4WD 129 л.с. | 1986–1995 |
| NISSAN — PATHFINDER (R50) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.3 V6 4WD 170 л.с. | 1997–2004 |
| 3.3 V6 4WD 150 л.с. | 1998–2000 |
| NISSAN — PATHFINDER I (WD21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 4WD 148 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD 129 л.с. | 1997–2000 |
| NISSAN — PATROL GR (Y60, GR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD (Y60A) 116 л.с. | 1988–1997 |
| NISSAN — PATROL Hardtop (K260) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D 90 л.с. | 1989–1996 |
| 2.8 TD 116 л.с. | 1986–1990 |
| NISSAN — PATROL Station Wagon (W260) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD 116 л.с. | 1989–1995 |
| NISSAN — PRIMERA (P10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 75 л.с. | 1991–1996 |
| NISSAN — PRIMERA (P11) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TD 90 л.с. | 1996–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016671B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 022.170, 040911-P, 1304216A05, 13042D0100, 15012000, 151.490, 81-53243-00, 81-53244-00, 8422414, DI-3545, DI-3546, F28510602, F80110602, FE0110602, FS0510602A, NJ285, OS324, P77584-01, P77607-01, SO-0008, WG1004970, WG1004990, WG1086500, WG1103973 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Bluebird, 626, Stanza, Pathfinder, 300ZX, Patrol, 323, Sunny, Laurel, Primera, Pick Up, Terrano, Xedos, RX-7, 929, QX4, Prairie, MX-3, Maxima, Almera, M30, MX-5, MX-6, Cherry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 34 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 48 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | F80110602 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,59 ₴





