
Сальник клапана (впуск/випуск) MB OM651/Opel Combo/Fiat Doblo 1.3JTD 09- (к-кт 16шт), CORTECO 19031077
412,46 ₴
- В наявності
- Код: 19031077
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск/випуск) MB OM651/Opel Combo/Fiat Doblo 1.3JTD 09- (к-кт 16шт), CORTECO 19031077. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19031077
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19031077 (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 Compact (E36) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 ti 140 л.с. | 1994–1995 |
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| BMW — 3 купе (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 5 (E34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530 i V8 218 л.с. | 1992–1995 |
| 540 i V8 286 л.с. | 1992–1995 |
| BMW — 5 (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| M 400 л.с. | 1998–2003 |
| BMW — 5 Touring (E34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530 i V8 218 л.с. | 1992–1997 |
| 540 i 286 л.с. | 1993–1997 |
| BMW — 5 Touring (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
| BMW — 7 (E32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,iL V8 218 л.с. | 1992–1994 |
| 740 i,iL V8 286 л.с. | 1992–1994 |
| BMW — 7 (E38) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,iL 211 л.с. | 1994–2001 |
| 730 i,iL 218 л.с. | 1994–2001 |
| 735 i, iL 238 л.с. | 1998–2001 |
| 735 i,iL 235 л.с. | 1996–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| BMW — 8 (E31) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 840 Ci 286 л.с. | 1996–1999 |
| 840 i 286 л.с. | 1993–1996 |
| BMW — X5 (E53) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| BMW — Z8 (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.9 400 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19031077 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-50-02708, 01592, 036 109 675 (16x), 036 109 675 (16x), 036 109 675 (16x), 036 109 675 (16X), 036 109 675 (16x), 0956.64 (16X), 0956.64 (16X), 0956.64 (16X), 1 547 971 (16x), 11 34 9 063 193, 111741, 12 855 396 (16x), 12919-63P00 (16X) |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 3, Z8, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,46 ₴

