
Сальник клапана (впуск/випуск) Fiat Bravo/Opel Astra H/Vectra C 1.9D/2.4D 02- (6x11x23.4/15.4), CORTECO 19036446
87,72 ₴
- В наявності
- Код: 19036446
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск/випуск) Fiat Bravo/Opel Astra H/Vectra C 1.9D/2.4D 02- (6x11x23.4/15.4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036446 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 140247-8500, 332.330, 46743167, 46743167, 46743167, 642049, 93178590, WG1087044, WG2134430, 332.330 |
| Стан | Новий |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, GT, Astra, Bravo, 159, Zafira, Croma, 9-3, 9-5, Stilo, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 6 |
| Висота 1 [мм] | 15,4 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 11 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 23,4 |
| Сторона встановлення | на стороні випуску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,72 ₴


