
Сальник розподільчого валу (передній) Fiat Doblo/Ducato 1.6-2.0D Multijet 10- (30x45x7), CORTECO 12018345B
278,07 ₴
- В наявності
- Код: 12018345B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільчого валу (передній) Fiat Doblo/Ducato 1.6-2.0D Multijet 10- (30x45x7), CORTECO 12018345B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12018345B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12018345B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — 147 (937) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 16V 140 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 JTD 16V 126 л.с. | 2003–2004 |
| 1.9 JTD 16V 136 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 JTDM 16V 150 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B) 170 л.с. | 2008–2010 |
| ALFA ROMEO — 156 (932) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 136 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 JTD 126 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 JTD 150 л.с. | 2004–2005 |
| 1.9 JTD 16V 140 л.с. | 2002–2005 |
| 2.4 JTD 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.4 JTD 175 л.с. | 2003–2005 |
| ALFA ROMEO — 156 Sportwagon (932) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 136 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 JTD 126 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 JTD 150 л.с. | 2005–2006 |
| 1.9 JTD 16V 140 л.с. | 2002–2006 |
| 1.9 JTD 16V Q4 150 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 JTD 163 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 JTD 175 л.с. | 2003–2006 |
| ALFA ROMEO — 159 (939) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTDM 16V 136 л.с. | 2005–2011 |
| 1.9 JTDM 16V 150 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 JTDM 170 л.с. | 2009–2011 |
| 2.4 JTDM 200 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 JTDM 210 л.с. | 2007–2011 |
| 2.4 JTDM Q4 210 л.с. | 2007–2011 |
| ALFA ROMEO — 159 Sportwagon (939) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTDM 16V 136 л.с. | 2006–2011 |
| 1.9 JTDM 16V 150 л.с. | 2006–2011 |
| 2.0 JTDM 170 л.с. | 2009–2011 |
| 2.4 JTDM 200 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 JTDM 210 л.с. | 2007–2011 |
| 2.4 JTDM Q4 210 л.с. | 2007–2011 |
| ALFA ROMEO — 166 (936) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 JTD 175 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 JTD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 JTD 180 л.с. | 2006–2007 |
| ALFA ROMEO — BRERA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTDM 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 JTDM 20V 200 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 JTDM 20V 210 л.с. | 2007–н.в. |
| ALFA ROMEO — GIULIETTA (940) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 JTDM | 2015–н.в. |
| 1.6 JTDM 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 JTDM 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 JTDM 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 JTDM 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 JTDM 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 JTDM 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 JTDM 175 л.с. | 2013–н.в. |
| ALFA ROMEO — GT (937) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 150 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 JTD 170 л.с. | 2008–2010 |
| ALFA ROMEO — MITO (955) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 JTDM 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 JTDM 120 л.с. | 2008–н.в. |
| ALFA ROMEO — SPIDER (939) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTDM 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 JTDM 200 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 JTDM 210 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — NAVARA пикап (D21) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 12V 124 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 D 83 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 D 4WD 75 л.с. | 1986–1991 |
| 2.5 D 4WD 80 л.с. | 1987–1998 |
| 2.5 D 4WD 83 л.с. | 1996–1998 |
| 2.7 D 4WD 99 л.с. | 1987–1998 |
| NISSAN — PATHFINDER (R50) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 4WD 131 л.с. | 1997–2004 |
| 3.2 TD 4WD 150 л.с. | 1997–2004 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018345B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01029922B, 01174176, 041247-V, 1174176, 15082800, 19016667B, 19026026B, 3211420100, 32114Y4000, 434.500, 46802577, 46802577, 46802577, 5636817, 5636817, 636842, 636842, 735PRDF, 81-36229-00, 8943895931, 93178980, 93178980, 94389593, 992087-8300, NA5347 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Nissan, Lancia, Suzuki, Isuzu, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Insignia, Bravo, Ducato, Brera, Maestro, Stilo, Pathfinder, CAMPO , 500x, SX4, Midi, 159, 9-3, 9-5, Linea, Pick Up, Tipo, Frontera, Zafira, Monterey, Trooper, Thesis, Grande Punto, Spider, MiTo, GT, Piazza, Astra, Croma, Vectra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | Двигун |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,07 ₴




