
Сальник колінвалу (передній) Ford Connect 1.8TDi 02- (30x50x7.5), CORTECO 20029769B
469,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20029769B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Ford Connect 1.8TDi 02- (30x50x7.5), CORTECO 20029769B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20029769B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20029769B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (J5_, J3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (JV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TD 1.8 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| FORD — FOCUS C-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 116 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 TDCi 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 TDDi 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| FORD — GALAXY (WA6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029769B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 026.770, 041077-FK, 1078497, 1101468, 1198045, 1E1010602A, 1E1010602B, 302 278, 34-00143-SX, 8126549, 959TF, 996003-6900, BSG 30-116-115, NA5013, OS0358, OS882, WG1004760, WG1149172, WG1177340, WG1226549, WG1250098, WG1766111, WG2135450, XS4Q6700AB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 7,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469,04 ₴



