
Сальник колінвалу (передній) Peugeot/Fiat/VW T3 2.0-2.8 (42x62x10), CORTECO 12013896B
161,67 ₴
- В наявності
- Код: 12013896B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Peugeot/Fiat/VW T3 2.0-2.8 (42x62x10), CORTECO 12013896B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12013896B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12013896B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 2000-3.2 купе (E9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CS 150 л.с. | 1974–1976 |
| 2800 CS 170 л.с. | 1969–1971 |
| 3.0 3.0Si 180 л.с. | 1971–1976 |
| 3.0 Csi 200 л.с. | 1971–1976 |
| BMW — 2500-3.3 (E3) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 L 170 л.с. | 1975–1977 |
| 2500 150 л.с. | 1968–1977 |
| 2800 170 л.с. | 1968–1975 |
| 3.0 L 180 л.с. | 1975–1977 |
| 3.0 S 180 л.с. | 1971–1977 |
| 3.0 Si 200 л.с. | 1971–1975 |
| 3.0 Si 194 л.с. | 1975–1977 |
| 3.3 L 190 л.с. | 1974–1976 |
| BMW — 5 (E12) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 146 л.с. | 1973–1976 |
| 525 150 л.с. | 1976–1981 |
| 528 165 л.с. | 1975–1977 |
| 528 170 л.с. | 1975–1977 |
| 528 i 177 л.с. | 1977–1981 |
| 528 i 184 л.с. | 1977–1981 |
| M 3.4 218 л.с. | 1980–1981 |
| BMW — 5 (E28) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 i 150 л.с. | 1981–1987 |
| 528 i 184 л.с. | 1981–1987 |
| 535 i, M 535 i 185 л.с. | 1985–1987 |
| 535 i, M 535 i 192 л.с. | 1985–1987 |
| 535 i, M 535 i 218 л.с. | 1985–1987 |
| M 3.5 286 л.с. | 1985–1987 |
| BMW — 5 (E34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530 i 188 л.с. | 1988–1991 |
| 535 i 211 л.с. | 1988–1995 |
| BMW — 6 (E24) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 628 CSi 184 л.с. | 1979–1987 |
| 630 CS 184 л.с. | 1976–1979 |
| 630 CS 185 л.с. | 1976–1979 |
| 633 CSi 200 л.с. | 1976–1978 |
| BMW — 7 (E23) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 728 170 л.с. | 1977–1979 |
| 728 i 184 л.с. | 1978–1986 |
| 730 184 л.с. | 1977–1979 |
| 732 i 197 л.с. | 1979–1986 |
| 733 i 197 л.с. | 1977–1986 |
| 735 i 218 л.с. | 1979–1982 |
| 735 i 218 л.с. | 1979–1986 |
| 735 i 185 л.с. | 1985–1986 |
| 735 i 192 л.с. | 1985–1986 |
| 745 i 252 л.с. | 1980–1983 |
| 745 i 252 л.с. | 1983–1986 |
| BMW — 7 (E32) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i,iL 188 л.с. | 1986–1994 |
| 730 i,iL 197 л.с. | 1986–1994 |
| 735 i,iL 220 л.с. | 1986–1987 |
| 735 i,iL 211 л.с. | 1986–1992 |
| MERCEDES-BENZ — /8 (W115) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 (115.010) 90 л.с. | 1968–1973 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W108, W109) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 S (108.012) 130 л.с. | 1966–1969 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W126) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 SE,SEL (126.022, 126.023) 185 л.с. | 1979–1985 |
| 300 SE,SEL (126.024, 126.025) 188 л.с. | 1985–1989 |
| MERCEDES-BENZ — седан (W123) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 D (123.133) 125 л.с. | 1981–1985 |
| VW — 411,412 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 68 л.с. | 1968–1973 |
| 1.7 80 л.с. | 1969–1973 |
| VW — CARAVELLE III автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 70 л.с. | 1979–1982 |
| VW — TRANSPORTER II автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 66 л.с. | 1971–1973 |
| VW — TRANSPORTER II фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 67 л.с. | 1971–1973 |
| 2.0 69 л.с. | 1975–1979 |
| VW — TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| VW — TRANSPORTER III фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013896B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0002640261, 021105247A, 021105247B, 046132-P, 051421, 051421, 0585903, 0734319713, 0750111476, 11141715101, 119001727704, 12011459B, 1218034, 1679051, 222392, 247576, 2961985, 3400005833, 40000580, 40000583, 42485447, 42541136, 4594821, 5001021594 |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Peugeot, Lancia, BMW, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 240, 260, 2.5-3.2, 7-Series, 2500-3.3, Alfasud, 411,412, Transporter, 21, 504, 604, 155, Dedra, S-Class, GT, /8 (W114/W115), Tagora, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 42 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 119001727704 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,67 ₴





