
Сальник півосі BMW 3 (E46/E90/F30/F80)/5 (E39/E60/F10)/7 (E38/E65-67) (44x90.1x10x15.5), CORTECO 01033294B
338,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01033294B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі BMW 3 (E46/E90/F30/F80)/5 (E39/E60/F10)/7 (E38/E65-67) (44x90.1x10x15.5), CORTECO 01033294B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01033294B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01033294B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — X3 (E83) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033294B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 047913-P, 1214323, 15-31193-01, 33107505604, 33107564416, 33131214322, 33137513974, 34-00171-SX, 501 323, 900PIAC, TBX000110, WG1220754, WG1791184, 33107564416, 33107505604 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, Z4, Range Rover, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 44 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 15,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90,1 |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338,69 ₴






