
Сальник маточини (задньої) BMW 3(E21)/5(E12)/6(E24) 2.0-3.0 (M10/M20/M30) 72-84 (45x62x7), CORTECO 12013759B
141,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12013759B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини (задньої) BMW 3(E21)/5(E12)/6(E24) 2.0-3.0 (M10/M20/M30) 72-84 (45x62x7), CORTECO 12013759B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12013759B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12013759B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 02 (E10) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2002 100 л.с. | 1968–1975 |
| 2002 Ti 120 л.с. | 1968–1972 |
| 2002 Tii 130 л.с. | 1971–1975 |
| 2002 Turbo 170 л.с. | 1974–1975 |
| BMW — 02 Touring (E6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2002 100 л.с. | 1971–1975 |
| 2002 Tii 130 л.с. | 1971–1975 |
| BMW — 1500-2000 (115, 116, 118, 121) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2000 100 л.с. | 1968–1972 |
| 2000 90 л.с. | 1970–1972 |
| 2000 Ti / Tilux 120 л.с. | 1966–1972 |
| 2000 Tii 131 л.с. | 1969–1972 |
| BMW — 2000-3.2 купе (E9) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CS 150 л.с. | 1974–1976 |
| 2000 C/CA 101 л.с. | 1965–1970 |
| 2000 CS 120 л.с. | 1965–1970 |
| 2800 CS 170 л.с. | 1969–1971 |
| 3.0 3.0Si 180 л.с. | 1971–1976 |
| 3.0 Csi 200 л.с. | 1971–1976 |
| BMW — 2500-3.3 (E3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 L 170 л.с. | 1975–1977 |
| 2500 150 л.с. | 1968–1977 |
| 2800 170 л.с. | 1968–1975 |
| 3.0 L 180 л.с. | 1975–1977 |
| 3.0 S 180 л.с. | 1971–1977 |
| 3.0 Si 200 л.с. | 1971–1975 |
| 3.0 Si 194 л.с. | 1975–1977 |
| 3.2 Li 200 л.с. | 1975–1977 |
| 3.3 L 190 л.с. | 1974–1976 |
| BMW — 3 (E21) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 109 л.с. | 1975–1977 |
| 320 i 125 л.с. | 1975–1982 |
| 320/6 122 л.с. | 1977–1982 |
| 323 i 143 л.с. | 1978–1982 |
| BMW — 5 (E12) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 90 л.с. | 1974–1981 |
| 520 115 л.с. | 1972–1977 |
| 520 i 131 л.с. | 1972–1975 |
| 520 i 125 л.с. | 1975–1977 |
| 520/6 122 л.с. | 1977–1981 |
| 525 146 л.с. | 1973–1976 |
| 525 150 л.с. | 1976–1981 |
| 528 165 л.с. | 1975–1977 |
| 528 170 л.с. | 1975–1977 |
| 528 i 177 л.с. | 1977–1981 |
| 528 i 184 л.с. | 1977–1981 |
| BMW — 6 (E24) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 CS 184 л.с. | 1976–1979 |
| 630 CS 185 л.с. | 1976–1979 |
| 633 CSi 200 л.с. | 1976–1978 |
| 633 CSi 197 л.с. | 1978–1984 |
| VOLVO — 340-360 (343, 345) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 71 л.с. | 1983–1986 |
| 1.4 68 л.с. | 1986–1988 |
| 1.4 70 л.с. | 1987–1988 |
| VOLVO — 66 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| DL 1.1 45 л.с. | 1975–1978 |
| GL 1.3 57 л.с. | 1975–1978 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013759B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040.673, 045688, 10897, 3102798, 31212634108, 3296234, 991222-8000, NF036, WG1190156, WG1223171, WG2135310 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, BMW |
| Сумісність з моделлю | 1502-2002, 3, 1500-2000, 66, 2.5-3.2, 2500-3.3, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 45 |
| Висота 2 [мм] | 8 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,17 ₴



