
Сальник колонки рульової Audi A6/VW Passat 97- (20x30x5), CORTECO 01016544B
100,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01016544B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колонки рульової Audi A6/VW Passat 97- (20x30x5), CORTECO 01016544B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01016544B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01016544B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01016544B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 041126, 0770080273, 0770198130, 164.200 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 30 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 20 |
| Висота 1 [мм] | 5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100,82 ₴



