
Сальник півосі BMW X3/X5 (44x67x10/15.5), CORTECO 01025620B
317,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01025620B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі BMW X3/X5 (44x67x10/15.5), CORTECO 01025620B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01025620B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01025620B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| FORD — GALAXY (WA6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01025620B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 103348, 13.50025, 1435684, 20 10 3348, 2001326, 30751014, 31508743675, 31537500180, 31537507698, 33107505601, 33411214142, 34-00157-SX, 666R7048AA, LR002929, TZB500050, WG1220290, WG2226842, WG2309019, 15-33501-01, 761.160, 103348, B16.790 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, BMW, Mini, Ford |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, XC60, XC70, 3, 7-Series, V90, Freelander, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, S-Max, V40, S60, V70, Mondeo, S80, 6, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 44 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 15,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 67 |
| Сторона встановлення | Вихід |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,51 ₴




