
Сальник вала ПНВТ Iveco/New Holland (32x65x13), CORTECO 12011292B
224,37 ₴
- В наявності
- Код: 12011292B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала ПНВТ Iveco/New Holland (32x65x13)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011292B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 40001120, 40001120, 40001120, 40001124, 40101440, 40101443 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,37 ₴



