
Сальник півосі (задньої) Suzuki Grand Vitara 98-03 (53x71x9), CORTECO 19027876B
198,55 ₴
- В наявності
- Код: 19027876B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (задньої) Suzuki Grand Vitara 98-03 (53x71x9), CORTECO 19027876B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19027876B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19027876B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — GRAND ESCUDO I (FT, GT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (TA52, TL52) 128 л.с. | 1998–2003 |
| 1.6 94 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 V6 24V (FT) 144 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19027876B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1078, 4359265D00 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 53 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 53 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,55 ₴





