
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2DCI (30x42x7), CORTECO 12011839B
143,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12011839B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2DCI (30x42x7), CORTECO 12011839B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011839B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011839B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E21) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 315 75 л.с. | 1981–1984 |
| 316 90 л.с. | 1975–1980 |
| 316 90 л.с. | 1980–1982 |
| 318 98 л.с. | 1975–1980 |
| 318 i 105 л.с. | 1979–1982 |
| 320 109 л.с. | 1975–1977 |
| 320/6 122 л.с. | 1977–1982 |
| 323 i 143 л.с. | 1978–1982 |
| BMW — 3 (E30) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1987–1988 |
| 316 i 102 л.с. | 1988–1991 |
| 318 i 105 л.с. | 1982–1987 |
| 318 i 113 л.с. | 1987–1991 |
| 318 i 115 л.с. | 1987–1991 |
| 318 is 136 л.с. | 1989–1991 |
| 320 i 125 л.с. | 1982–1985 |
| 320 i 129 л.с. | 1985–1991 |
| 323 i 139 л.с. | 1982–1983 |
| 323 i 150 л.с. | 1983–1986 |
| 324 d 86 л.с. | 1985–1991 |
| M3 2.3 195 л.с. | 1986–1991 |
| M3 2.3 200 л.с. | 1987–1989 |
| M3 2.3 215 л.с. | 1989–1991 |
| BMW — 5 (E12) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 90 л.с. | 1974–1981 |
| 520 115 л.с. | 1972–1977 |
| 520 i 131 л.с. | 1972–1975 |
| 520 i 125 л.с. | 1975–1977 |
| 520/6 122 л.с. | 1977–1981 |
| 525 146 л.с. | 1973–1976 |
| 525 150 л.с. | 1976–1981 |
| 528 165 л.с. | 1975–1977 |
| 528 170 л.с. | 1975–1977 |
| 528 i 177 л.с. | 1977–1981 |
| 528 i 184 л.с. | 1977–1981 |
| M 3.4 218 л.с. | 1980–1981 |
| BMW — 5 (E28) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 90 л.с. | 1981–1984 |
| 518 i 105 л.с. | 1983–1987 |
| 520 i 125 л.с. | 1981–1987 |
| 520 i 129 л.с. | 1985–1987 |
| 524 d 86 л.с. | 1986–1987 |
| 525 i 150 л.с. | 1981–1987 |
| 528 i 184 л.с. | 1981–1987 |
| 535 i, M 535 i 185 л.с. | 1985–1987 |
| 535 i, M 535 i 192 л.с. | 1985–1987 |
| 535 i, M 535 i 218 л.с. | 1985–1987 |
| BMW — 5 (E34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 i 113 л.с. | 1989–1995 |
| 520 i 129 л.с. | 1988–1991 |
| BMW — 5 Touring (E34) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 i 113 л.с. | 1993–1994 |
| BMW — 6 (E24) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 628 CSi 184 л.с. | 1979–1987 |
| 630 CS 184 л.с. | 1976–1979 |
| 630 CS 185 л.с. | 1976–1979 |
| 633 CSi 200 л.с. | 1976–1978 |
| 633 CSi 197 л.с. | 1978–1984 |
| 635 CSi 218 л.с. | 1978–1988 |
| 635 CSi 185 л.с. | 1985–1989 |
| 635 CSi 211 л.с. | 1987–1989 |
| BMW — 7 (E23) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 728 170 л.с. | 1977–1979 |
| 728 i 184 л.с. | 1978–1986 |
| 730 184 л.с. | 1977–1979 |
| 733 i 197 л.с. | 1977–1986 |
| 735 i 218 л.с. | 1979–1986 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011839B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040789-V, 040880-P, 10540, 1060PRDF, 11788PRDA, 12019621B, 1274679J50, 14211, 15008200, 15064100, 15082200, 1954015, 207 638, 2214435504, 2214439000, 2214439001, 23111228314, 277.142, 3771S0108, 40004400, 40004400, 40004400, 505.838, 55196124, 55196125 |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Alfa Romeo, Opel, Lancia, BMW, Hyundai, Fiat, Saab, Kia |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Vectra, Brava, 3, Bravo, Sonata, Sorento, 7-Series, Kangoo, Palio, Ypsilon, Stilo, Espace, 159, Punto, 9-3, Terracan, Logan, Thema, 19, Tipo, Rapid, Trafic, Zafira, 145, 146, 155, Tucson, Master, Clio, Thesis, Grande Punto, Megane, Dedra, Uno, Spider, GT, Astra, Coupe, Santa Fe, Croma, Delta, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 40004400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,16 ₴





