
Сальник КПП Skoda Octavia 1.4/1.6/1.9D 96- (19x27,5x6), CORTECO 01032060B
223,66 ₴
- В наявності
- Код: 01032060B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник КПП Skoda Octavia 1.4/1.6/1.9D 96- (19x27,5x6), CORTECO 01032060B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01032060B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01032060B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01032060B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02K301733A, 02K301733A, 02K301733A |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 19 |
| Висота 1 [мм] | 6 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 27,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223,66 ₴



