
Сальник маточини (передньої) MB (С218/W211/212/221/S212/R230) 01- (54x73x10), CORTECO 01033874B
541,90 ₴
- В наявності
- Код: 01033874B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини (передньої) MB (С218/W211/212/221/S212/R230) 01- (54x73x10), CORTECO 01033874B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01033874B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01033874B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CDI (211.004) 102 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 CDI (211.004) 122 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 CDI (211.007) 136 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.041) 184 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.042) 163 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 NGT (211.041) 163 л.с. | 2004–2008 |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| E 220 CDI (211.006) 136 л.с. | 2002–2008 |
| E 220 CDI (211.006) 150 л.с. | 2002–2008 |
| E 220 CDI (211.008) 170 л.с. | 2006–2008 |
| E 230 (211.052) 204 л.с. | 2007–2008 |
| E 240 (211.061) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 270 CDI (211.016) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 280 (211.054) 231 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 CDI (211.020) 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 CDI (211.023) 177 л.с. | 2004–2008 |
| E 300 BlueTEC 211 л.с. | 2007–2008 |
| E 320 (211.065) 224 л.с. | 2002–2008 |
| E 320 CDI (211.022) 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 320 CDI (211.026) 204 л.с. | 2002–2008 |
| E 350 (211.056) 272 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 CGI (211.057) 292 л.с. | 2007–2008 |
| E 400 CDI (211.028) 260 л.с. | 2003–2008 |
| E 420 CDI (211.029) 314 л.с. | 2006–2008 |
| E 500 (211.070) 306 л.с. | 2002–2008 |
| E 500 (211.072) 388 л.с. | 2006–2008 |
| E 55 AMG Kompressor (211.076) 476 л.с. | 2002–2008 |
| E 63 AMG (211.077, 211.177) 514 л.с. | 2006–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 CGI (211.257) 292 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 CDI (211.207) 136 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 Kompressor (211.241) 184 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 T Kompressor (211.242) 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 CDI (211.206) 136 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.206) 150 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.208) 170 л.с. | 2006–2009 |
| E 230 T (211.252) 204 л.с. | 2007–2009 |
| E 240 T (211.261) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 270 T CDI (211.216) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 280 T (211.254) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.220) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.223) 177 л.с. | 2004–2009 |
| E 320 T (211.265) 224 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T CDI (211.222) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI (211.226) 204 л.с. | 2003–2009 |
| E 350 T (211.256) 272 л.с. | 2005–2009 |
| E 500 T (211.270) 306 л.с. | 2003–2009 |
| E 500 T (211.272) 388 л.с. | 2006–2009 |
| E 55 T AMG Kompressor (211.276) 476 л.с. | 2003–2009 |
| E 63 AMG (211.277) 514 л.с. | 2006–2009 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R230) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 231 л.с. | 2008–2012 |
| 300 231 л.с. | 2009–2012 |
| 350 272 л.с. | 2006–2012 |
| 350 316 л.с. | 2008–2012 |
| 350 (230.467) 245 л.с. | 2003–2012 |
| 500 (230.475) 306 л.с. | 2001–2012 |
| 55 AMG 517 л.с. | 2006–2012 |
| 55 AMG (230.474) 476 л.с. | 2001–2002 |
| 55 AMG Kompressor (230.474) 500 л.с. | 2002–2012 |
| 600 517 л.с. | 2006–2012 |
| 600 (230.476) 500 л.с. | 2003–2012 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033874B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0249975747, 0259971647, 10 92 8257, 28257, A0249975747, A0259971647, WG1220828, WG2250521, 28257 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 53 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 73 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 53 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,90 ₴



