
Сальник колінвалу (передній) MB OM601/602/611/612 (45x67x8), CORTECO 12012248B
327,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12012248B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) MB OM601/602/611/612 (45x67x8), CORTECO 12012248B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12012248B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12012248B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1996–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1997–2000 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 414 4x4 143 л.с. | 1997–2006 |
| 414 NGT 129 л.с. | 1995–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t автобус (904) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t фургон (904) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| VW — PASSAT Variant (365) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012248B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0109970947, 0109973347, 046026-V, 10 93 1329, 10 93 1534, 1209970346, 15022200, 31329, 31534, 34-00015-SX, 401 450, 700PRDF, 712400901, 712402801, 8422004, 914.924, A1209970346, DI-3531, FT49818, NB973, OS4319, OS493, SO-0272, V30-6140, WG1004530 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Rover, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Toyota, Opel, Audi, Honda, Suzuki, Ssang Yong, BMW, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 33, Ponton, 3, 100, MB, Omega, C-Class, W111, W112, 124, Passat, Sprinter, SL, 1502-2002, 960, 356, Camry, T1, V-Class, 1500, CLC-Class, SLR, Istana, Alfasud, G-Class, Transit, 1500-2000, Rexton, Civic, Spider, S-Class, Alfetta, Ascona, Astra, Mondeo, Corsa, T1/TN, Mini, Vito, Baleno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 45 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 67 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 0109970947 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327,92 ₴



