
Сальник колінвалу (передній) VW T5/T6 2.0 TSI 11- (45x60x8), CORTECO 19036597B
372,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19036597B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) VW T5/T6 2.0 TSI 11- (45x60x8), CORTECO 19036597B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19036597B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19036597B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 (8T3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A8 (4H_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — Q3 (8U) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2014–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — TT (FV3, FVP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TTS quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — TT Roadster (FV9, FVR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TTS quattro | 2015–н.в. |
| KTM — X-Bow кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 240 л.с. | 2008–н.в. |
| SEAT — LEON (5F1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| SEAT — LEON SC (5F5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| SEAT — LEON ST (5F8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — SUPERB (3V3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3V5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI | 2016–н.в. |
| VW — GOLF VII Variant (BA5, BV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 R 4motion 300 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036597B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 06L103085, 06L103085B, 06L103085B, 06L103085B, 06L103085B, 06L103085B, 106508, 113 630, 248.300, 30 10 6508, 34-00188-SX, 60220, B19242, DI-3528, DRM01094, NA5500, V10-4858, WG1225930, WG1250420, WG1379984, WG1705816, WG1752057, WG1938570, WG2227556 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Superb, Multivan, A4, A5, A6, A8, Scirocco, Transporter, TT, Leon, Golf, Q3, Q5, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 45 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 06L103085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,41 ₴





