Сальник вала ПНВТ MB T2/L1 (26x45x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011330B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0039974046, 038.490, 5030104700, 81-20308-00 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137,02 ₴




