Сальник рейки рульової (20x42.5x7), CORTECO 01019847B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01019847B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01019847B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Кросс-номери | Corteco 01019847B |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01019847B |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 20 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Висота 2 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,47 ₴





