Сальник рейки рульової (28x38x7), CORTECO 01015867B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01015867B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01015867B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01015867B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 041133, 0770196097, 7852033110 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 28 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,99 ₴





