
Сальник вала первинного КПП Fiat Cinquecento 0.7/0.7i 91-99 (16x30x7), CORTECO 12013061B
169,89 ₴
- В наявності
- Код: 12013061B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала первинного КПП Fiat Cinquecento 0.7/0.7i 91-99 (16x30x7), CORTECO 12013061B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12013061B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12013061B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CINQUECENTO (170) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.7 (170AA) 31 л.с. | 1991–1996 |
| 0.7 i (170AD) 30 л.с. | 1994–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013061B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 11761, 40004230, 40004860, 7681452 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 16 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 30 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169,89 ₴





