
Сальник півосі (L) VW T5 1.9/2.5TDI (60x74x8), CORTECO 01029144B
239,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01029144B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (L) VW T5 1.9/2.5TDI (60x74x8), CORTECO 01029144B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01029144B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01029144B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — FABIA (6Y2) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 50 л.с. | 1999–2002 |
| 1.2 54 л.с. | 2002–2008 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 68 л.с. | 1999–2003 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2008 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1999–2008 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2008 |
| 1.9 TDI RS 130 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 68 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2000–2007 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 116 л.с. | 2000–2007 |
| SKODA — FABIA Praktik (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 68 л.с. | 2001–2003 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2001–2007 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 68 л.с. | 2001–2003 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1999–2007 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2001–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029144B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02M301189, 02M301189, 02M301189, 02M301189, 02M301189, 02M301189, 02M301189, 02M301189, 02M301189B, 02M301189B, 02M301189B, 02M301189B, 02M301189B, 02M301189G, 02M301189G, 02M301189G, 02M301189G, 02M301189G, 02M301189G, 02M301189G, 02M301189G |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 60 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 74 |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,34 ₴




