
Сальник КПП Volvo 2.4/2.5 00-10 (62x75x8), CORTECO 19034103B
578,21 ₴
- В наявності
- Код: 19034103B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник КПП Volvo 2.4/2.5 00-10 (62x75x8), CORTECO 19034103B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19034103B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19034103B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2004–2010 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2010 |
| VOLVO — S80 I (TS, XY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 T5 AWD 200 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2003–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034103B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 8636194 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 62 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,21 ₴





