
Сальник розподільного валу Citroen Berlingo 1.9D/Fiat Ducato 1.9-2.5D (35x50x7), CORTECO 12011547B
151,38 ₴
- В наявності
- Код: 12011547B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Citroen Berlingo 1.9D/Fiat Ducato 1.9-2.5D (35x50x7), CORTECO 12011547B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011547B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011547B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — XANTIA (X1_, X2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 68 л.с. | 1994–1998 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1994–1998 |
| CITROEN — XM (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1994–2000 |
| CITROEN — ZX (N2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1992–1997 |
| 1.9 DT 92 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 DT 88 л.с. | 1994–1997 |
| FIAT — DUCATO Panorama (280) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1982–1988 |
| 1.9 D 71 л.с. | 1987–1990 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1990 |
| 2.0 75 л.с. | 1986–1990 |
| 2.0 84 л.с. | 1988–1990 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1986–1990 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1987–1990 |
| FIAT — DUCATO Panorama (290) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 71 л.с. | 1990–1994 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1991–1994 |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (280) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 71 л.с. | 1988–1990 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1990 |
| 2.0 75 л.с. | 1985–1990 |
| 2.0 84 л.с. | 1988–1990 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1982–1990 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1989–1990 |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (290) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1990–1994 |
| FIAT — DUCATO автобус (230) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 68 л.с. | 1998–2002 |
| FIAT — DUCATO фургон (280) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1982–1988 |
| 1.9 D 71 л.с. | 1988–1990 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1990 |
| 2.0 75 л.с. | 1985–1990 |
| 2.0 84 л.с. | 1989–1990 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1982–1990 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1989–1990 |
| 2.5 TD 4x4 92 л.с. | 1986–1990 |
| FIAT — DUCATO фургон (290) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 71 л.с. | 1990–1994 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1994 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1990–1994 |
| FIAT — TALENTO фургон (290) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (290UK) 71 л.с. | 1989–1994 |
| RENAULT — 12 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (1170) 54 л.с. | 1969–1980 |
| 1.3 (1170) 50 л.с. | 1975–1980 |
| 1.3 TS 60 л.с. | 1972–1980 |
| RENAULT — 14 (121_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (1210) 57 л.с. | 1976–1980 |
| 1.2 (1210) 58 л.с. | 1980–1983 |
| 1.4 (1212) 71 л.с. | 1979–1983 |
| RENAULT — 15 (130_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (1300) 60 л.с. | 1972–1980 |
| RENAULT — 18 (134_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (1340) 64 л.с. | 1978–1986 |
| RENAULT — FUEGO (136_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TL/GTL 64 л.с. | 1980–1985 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011547B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 023614, 023614, 040329-S, 040740-V, 040831-V, 051415, 051415, 051415, 26126739, 293.946, 3103839, 34-00003-SX, 3771S0004, 70224654, 702246562, 7700522314, 7700627112, 7701348114, 7701348114, 7701348297, 7703087075, 7910006487, 7910006487, 7910006487 |
| Стан | Новий |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Dacia, Renault, Volvo, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Visa, J5, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, 66, C25, Partner, Expert, ZX, 15, LNA, Horizon, 400, 405, 406, 206, 1310, Fuego, CX, Xantia, XM, Samba, 104, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 35 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | змінне кручення |
| для оригінального номера | 051415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,38 ₴





