
Сальник півосі (L) Fiat Ducato/Scudo 1.9D (40x58x10), CORTECO 12011549B
215,50 ₴
- В наявності
- Код: 12011549B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (L) Fiat Ducato/Scudo 1.9D (40x58x10), CORTECO 12011549B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011549B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011549B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C15 (VD-_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 45 л.с. | 1984–1997 |
| 1.1 48 л.с. | 1984–1996 |
| 1.4 E 60 л.с. | 1987–1996 |
| CITROEN — LNA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 45 л.с. | 1984–1986 |
| 1.1 50 л.с. | 1982–1985 |
| CITROEN — VISA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 45 л.с. | 1984–1988 |
| PEUGEOT — 104 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 44 л.с. | 1983–1988 |
| 1.1 57 л.с. | 1976–1982 |
| 1.1 66 л.с. | 1978–1979 |
| 1.1 50 л.с. | 1980–1988 |
| 1.2 57 л.с. | 1979–1983 |
| 1.4 72 л.с. | 1979–1983 |
| PEUGEOT — 104 купе (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 66 л.с. | 1973–1979 |
| 1.1 67 л.с. | 1975–1980 |
| 1.1 57 л.с. | 1979–1983 |
| 1.1 50 л.с. | 1979–1988 |
| PEUGEOT — 204 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 53 л.с. | 1965–1969 |
| 1.1 55 л.с. | 1969–1977 |
| 1.1 58 л.с. | 1975–1977 |
| PEUGEOT — 204 Break (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 Grand Luxe 54 л.с. | 1969–1977 |
| 1.3 D 45 л.с. | 1973–1977 |
| PEUGEOT — 204 кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 53 л.с. | 1967–1969 |
| 1.1 54 л.с. | 1969–1970 |
| PEUGEOT — 205 (741A/C) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 45 л.с. | 1983–1987 |
| 1.1 49 л.с. | 1983–1987 |
| 1.1 50 л.с. | 1983–1987 |
| 1.4 60 л.с. | 1983–1987 |
| PEUGEOT — 205 кабрио (741B, 20D) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CJ 60 л.с. | 1988–1989 |
| PEUGEOT — 304 (_04M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (M02) 75 л.с. | 1972–1975 |
| 1.4 D (M20) 45 л.с. | 1976–1979 |
| PEUGEOT — 304 Break (_04D_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D 45 л.с. | 1976–1979 |
| PEUGEOT — 305 II (581M) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 97 л.с. | 1982–1984 |
| 1.6 90 л.с. | 1984–1987 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 102 л.с. | 1982–1985 |
| 1.9 98 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1982–1988 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1982–1988 |
| PEUGEOT — 305 II Break (581E) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 97 л.с. | 1983–1984 |
| 1.6 90 л.с. | 1984–1987 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 Diesel 64 л.с. | 1982–1988 |
| 1.9 Diesel 65 л.с. | 1982–1988 |
| PEUGEOT — 305 (581A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1977–1982 |
| 1.5 73 л.с. | 1979–1982 |
| 1.5 88 л.с. | 1980–1982 |
| PEUGEOT — 305 универсал (581D) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1980–1982 |
| 1.5 73 л.с. | 1980–1982 |
| PEUGEOT — 504 (A_, M_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (A1, A13, MY1, MY3) 97 л.с. | 1971–1986 |
| 2.0 TI (A12, A14) 106 л.с. | 1971–1983 |
| 2.3 D (A40, A45) 69 л.с. | 1975–1983 |
| PEUGEOT — 504 Break (D_, F_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (D11, F11) 92 л.с. | 1971–1986 |
| 2.3 D (D40, F40) 69 л.с. | 1975–1986 |
| PEUGEOT — 504 кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 106 л.с. | 1982–1984 |
| PEUGEOT — 504 купе (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 106 л.с. | 1982–1984 |
| 2.7 144 л.с. | 1977–1984 |
| PEUGEOT — 504 пикап (E_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 D 69 л.с. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011549B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0016744400, 02388420, 312103, 312109, 312109, 671671, 7837018000, 7903087070, 7903087070, NF334, WG1103956, WG1183472, WG1222920, 128.250, 11412, 20020137B, 81-38026-00, 1623179580, 19027780B, 07015496B, 102.946, 504.581 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Samba, Visa, 104, LNA, 204, 304, 504 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,50 ₴



