
Сальник рейки рульової (19.05х34.6х6.2/9.2), CORTECO 12012530B
96,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12012530B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник рейки рульової (19.05х34.6х6.2/9.2), CORTECO 12012530B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12012530B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12012530B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012530B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040895, 041134, 164.180 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 34.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 19,0 |
| Висота 1 [мм] | 6,2 |
| Висота 2 [мм] | 9,2 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 34,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,64 ₴




