
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/ззаду) VW T4, CORTECO 600457
157,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600457
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/ззаду) VW T4, CORTECO 600457. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600457
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600457 (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 600457 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-50-00543, 017-00902, 04306, 05027, 100 407 0083, 104 054, 132167, 14299AP, 14554 01, 14554-PCS-MS, 1855, 210198, 2307-0137, 23329, 251T0069, 270568, 30 60 0030, 31.SB.304, 33915, 38VW4004, 460173, 50366, 510156, 52031108, 590390, 701 407 087 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.13 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,60 ₴





