
Сальник маточини MB O309 (75x100x11), CORTECO 12018888B
391,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12018888B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини MB O309 (75x100x11), CORTECO 12018888B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12018888B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12018888B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — O 309 (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| O 309 B 80 л.с. | 1968–1989 |
| O 309 B 85 л.с. | 1968–1989 |
| O 309 B 90 л.с. | 1968–1989 |
| O 309 B 95 л.с. | 1968–1989 |
| O 309 D 55 л.с. | 1968–1969 |
| O 309 D 60 л.с. | 1968–1974 |
| O 309 D 85 л.с. | 1970–1989 |
| O 309 D 65 л.с. | 1975–1988 |
| O 309 D 130 л.с. | 1977–1989 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018888B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 011.487-00A, 0199974247, 0199974347, 0199975847, 4.20601, 457.120, A0199974247, A0199975847, WG1192890, WG1223752 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 75 |
| Висота 1 [мм] | 11 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,35 ₴




