
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/всередині) Tesla Model S 12-, Meyle 70-14 610 0001
676,17 ₴
- В наявності
- Код: 70-14 610 0001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/всередині) Tesla Model S 12-, Meyle 70-14 610 0001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
70-14 610 0001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
70-14 610 0001 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TESLA — MODEL S (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100D AWD 422 л.с. | 2017–н.в. |
| 60 | 2013–н.в. |
| 60D AWD 334 л.с. | 2016–н.в. |
| 70 | 2015–н.в. |
| 70D 4WD | 2015–н.в. |
| 70D AWD | 2015–н.в. |
| 75 388 л.с. | 2016–н.в. |
| 75D AWD 333 л.с. | 2016–н.в. |
| 75D AWD 525 л.с. | 2016–н.в. |
| 85 | 2012–н.в. |
| 85 | 2015–н.в. |
| 85D AWD 379 л.с. | 2014–2016 |
| 85D AWD | 2015–н.в. |
| 90D AWD 422 л.с. | 2015–н.в. |
| P100D AWD 612 л.с. | 2016–н.в. |
| P100D AWD 772 л.с. | 2016–н.в. |
| P85 | 2013–н.в. |
| P85D AWD | 2014–н.в. |
| P85D AWD | 2015–н.в. |
| P90D AWD 471 л.с. | 2015–н.в. |
| P90D AWD 540 л.с. | 2015–н.в. |
| 100D AWD 525 л.с. | 2017–н.в. |
| 60 388 л.с. | 2013–н.в. |
| 60 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 60 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 60D AWD 525 л.с. | 2014–н.в. |
| 70 320 л.с. | 2015–н.в. |
| 75 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 90D AWD 525 л.с. | 2015–н.в. |
| P90D AWD 772 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 70-14 610 0001 |
| Кросс-номери | 1043965-00-B, 1043966-00-B, 270001, 37-27221, 57-12697, 6006532-00-A, 6006532-00-B, 6008930-00-A, 6008930-00-B, 73404, BSK8136, F8-8526, FSK8136, VKDS 339004 |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 51 мм |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Висота [мм] | 62 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 51 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,17 ₴





