
Диск гальмівний (передній) VW T5 (308x29.5) Platinum, Meyle 183 521 1053/PD
3 125,37 ₴
- В наявності
- Код: 183 521 1053/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW T5 (308x29.5) Platinum, Meyle 183 521 1053/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
183 521 1053/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
183 521 1053/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 4motion 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 183 521 1053/PD |
| Кросс-номери | 03.110.2600.270, 07.35.194, 110 428, 1110568, 1163111800, 17524, 19-1050, 19-1050MAX, 19-1050SPORT, 2047171, 23-0773C, 24013001141-PCS-MS, 24013001141-PCS-MSP, 24013001141PR-PCS-MS, 24013001141PR-PCS-MSP, 24013001141PR-SET-MS, 24013001141PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 55.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 29.5 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,6 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 55,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 308 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 29,5 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125,37 ₴





