
Диск гальмівний (передній) Fiat Punto/Opel Corsa 08- (257x22), Meyle 615 521 0015
1 262,50 ₴
- В наявності
- Код: 615 521 0015
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Fiat Punto/Opel Corsa 08- (257x22), Meyle 615 521 0015. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
615 521 0015
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
615 521 0015 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — PUNTO (199) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 65 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 69 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 75 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 77 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 16V 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–2012 |
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–2012 |
| OPEL — ADAM (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 LPG 87 л.с. | 2013–н.в. |
| OPEL — CORSA D (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 LPG 80 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 LPG 83 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 80 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — CORSA E (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 LPG | 2015–н.в. |
| 1.4 Turbo | 2015–н.в. |
| 1.0 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 Turbo 101 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| OPEL — CORSA E Van (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 615 521 0015 |
| Кросс-номери | 13317922, 17710, 19-1063, 19-1063MAX, 19-1063SPORT, 202348, 207 602, 23-0835C, 24012202311-PCS-MS, 24012202311-PCS-MSP, 24012202311PR-PCS-MS, 24012202311PR-PCS-MSP, 24012202311PR-SET-MS, 24012202311PR-SET-MSP, 24012202311-SET-MS, 24012202311-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 40.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, Corsa, Punto, Grande Punto |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Висота [мм] | 40,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 257 |
| необхідна кількість | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 262,50 ₴




