
Сайлентблок важеля (заднього) VW Passat -88, Meyle 100 501 0001
198,55 ₴
- В наявності
- Код: 100 501 0001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього) VW Passat -88, Meyle 100 501 0001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 501 0001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 501 0001 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CARAT (32B) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1980–1983 |
| 1.3 60 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 75 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 85 л.с. | 1981–1983 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1988 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 112 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 136 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT седан (32B) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 72 л.с. | 1985–1988 |
| 1.6 75 л.с. | 1985–1988 |
| 1.6 69 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1985–1988 |
| 1.8 90 л.с. | 1985–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1986–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT универсал (32B) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 55 л.с. | 1980–1983 |
| 1.3 60 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 75 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 85 л.с. | 1981–1983 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1988 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 112 л.с. | 1983–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 Syncro 90 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1988 |
| 2.0 Syncro 116 л.с. | 1984–1988 |
| 2.2 136 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 Syncro 120 л.с. | 1985–1988 |
| VW — QUANTUM (32B) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1981–1983 |
| 1.6 85 л.с. | 1981–1982 |
| 1.6 75 л.с. | 1981–1984 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1981–1984 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1981–1984 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1984 |
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1984 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 501 0001 |
| Кросс-номери | 03665, 10193 02, 2027, 2307-0157, 30 79 0014, 321 501 541, 33826, 4230010, 45010007501, 597101, 71598, 72-0660, 829 0473 10, 87-421-A, 9001696, BC-VW-BS115, D300028, DA13004, F8-1014, V10-1116, VO-SB-4478, VW-BS115, WG2030238, WG2238662, WG2286145 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 40 |
| Колекція | Штука |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,55 ₴





