
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit 91-00 14", Meyle 025 214 7018/PD
1 146,18 ₴
- В наявності
- Код: 025 214 7018/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit 91-00 14", Meyle 025 214 7018/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 214 7018/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 214 7018/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 100 л.с. | 1998–2000 |
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EAL, EAS) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 TD (EAL, EAS) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EAS) 75 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI (EAL, EAS) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EAL, EAS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 DI (EAS, EAL) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EAS, EAL) 101 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT Van (T_ _) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 71 л.с. | 1988–1991 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EML, ENE/L) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1992–1994 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (T_ _) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) 71 л.с. | 1988–1992 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 114 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 116 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.9 i 145 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT автобус (T_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 68 л.с. | 1985–1989 |
| 2.5 D (TBS, TEL, TES) 71 л.с. | 1988–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 214 7018/PD |
| Кросс-номери | 025 214 7018, 1 074 971, 1 134 158, 116069, 1170604, 16037, 19-0588, 2147001, 222521, 322521, 36775, 402B0752, 50 11 6069, 50 91 6037, 5502222521, 6 197 738, 6 965 579, 6110844, 6115724, 7 018 202, 71728, 8DB 355 006-391, 8DB 355 006-391, 9010114 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 139 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Висота [мм] | 64 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Гальмівне встановлення | Bendix |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146,18 ₴





