
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Ford Fiesta V/Fusion 01-12, Meyle 714 610 0004
263,10 ₴
- В наявності
- Код: 714 610 0004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Ford Fiesta V/Fusion 01-12, Meyle 714 610 0004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
714 610 0004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
714 610 0004 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| ST150 150 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–2008 |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 CD 68 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 714 610 0004 |
| Кросс-номери | 017-00669, 1 146 130, 1 146 131, 1 207 447, 1 207 448, 1 211 757, 1 212 807, 1 212 808, 1 214 911, 1 214 912, 1 436 095, 1 436 097, 1 436 169, 1 436 170, 1 706 970, 1 706 971, 1215648, 14.SB.541, 1826, 20170, 22138, 2N11-3042-AE, 2N11-3042-AH |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Висота [мм] | 55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 41 |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,10 ₴





