
Колодки гальмівні (передні) Opel Vectra C/Signum 03-, Meyle 025 234 0220/PD
1 474,08 ₴
- В наявності
- Код: 025 234 0220/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Opel Vectra C/Signum 03-, Meyle 025 234 0220/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 234 0220/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 234 0220/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CROMA (194) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 136 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — SIGNUM (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2004 |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 110 л.с. | 2002–2006 |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2008 |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 241 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 234 0220/PD |
| Кросс-номери | 1050127, 116206, 1170100, 12 76 5397, 12 80 0120, 12 80 3551, 16 05 088, 16 05 088, 16 05 094, 16 05 095, 16 05 098, 16 05 098, 16 05 113, 16 05 136, 16 05 137, 16 05 139, 16 05 282, 16 05 283, 16 05 283, 16 05 972, 16 05 975, 16492, 19-0632, 207 473 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Товщина | 20.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Ширина 2 [мм] | 156,4 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 20,6 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 70,7 |
| Висота 1 [мм] | 69,9 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474,08 ₴




