
Диск гальмівний (задній) Ford C-max/Focus/Volvo C30/C70/S40/V50 04- (280x11), Meyle 515 523 0008
1 108,61 ₴
- В наявності
- Код: 515 523 0008
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Ford C-max/Focus/Volvo C30/C70/S40/V50 04- (280x11), Meyle 515 523 0008. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
515 523 0008
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
515 523 0008 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–2012 |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| D3 150 л.с. | 2010–2012 |
| D4 177 л.с. | 2010–2012 |
| D5 163 л.с. | 2006–2012 |
| D5 180 л.с. | 2006–2012 |
| T5 220 л.с. | 2006–2012 |
| T5 230 л.с. | 2007–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 180 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — V40 Наклонная задняя часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D2 | 2015–н.в. |
| D2 114 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Tdi 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 515 523 0008 |
| Кросс-номери | 1 223 566, 1 223 568, 1 253 962, 1 253 963, 1 323 551, 1 373 361, 1 469 081, 1 500 156, 105714, 17605, 19-1205, 19-1205MAX, 19-1205SPORT, 19-2730, 19-2730SPORT, 2 025 944, 204847, 204865, 23-0686C, 24011101581-PCS-MS, 24011101581-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,7 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108,61 ₴





