
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus 98-05, Meyle 025 231 5419
1 024,65 ₴
- В наявності
- Код: 025 231 5419
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus 98-05, Meyle 025 231 5419. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 231 5419
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 231 5419 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2004 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 BiFuel 111 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 TDCi 116 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 TDCi 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 TDDi 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 231 5419 |
| Кросс-номери | 1 064 230, 1 075 558, 1 107 697, 1 136 519, 1 151 049, 1 425 406, 1 682 498, 1 763 301, 1050005, 1170038, 13046071212N-SET-MS, 13046071212N-SET-MSP, 16279, 19-0676, 222551, 23154.190.1, 2315402, 24497z, 301 423, 322551, 37100, 402B0017, 50 91 6279 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 177.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.3 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 177,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 58,3 |
| Висота 1 [мм] | 60,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024,65 ₴





