
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) VW T4 90-03, Meyle 100 407 0052
303,26 ₴
- В наявності
- Код: 100 407 0052
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) VW T4 90-03, Meyle 100 407 0052. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 407 0052
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 407 0052 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 115 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 407 0052 |
| Кросс-номери | 104 055, 10852, 1215663, 132170, 14320AP, 1857, 2307-0126, 251T0017, 270563, 29407018/S, 30 60 0014, 33872, 36784, 37-06056-5, 4230458, 44070031201, 50370, 506812, 5104732, 52031208, 52072608, 57-08308, 701 407 140 C, 70687, 71-11205-SX, 783865 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,26 ₴


