
Фільтр повітряний Ssangyong Rexton 2.7/2.9 D/2.0Xdi 02-, Meyle 012 094 0004
517,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012 094 0004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ssangyong Rexton 2.7/2.9 D/2.0Xdi 02-, Meyle 012 094 0004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
012 094 0004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
012 094 0004 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SL (R129) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 (129.058) 193 л.с. | 1993–2001 |
| 320 (129.063) 231 л.с. | 1993–2001 |
| SSANGYONG — MUSSO SPORTS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 D 4x4 120 л.с. | 2004–н.в. |
| SSANGYONG — REXTON (GAB_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 Xdi 4x4 165 л.с. | 2004–2012 |
| 2.7 D 4x4 186 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.9 TD 120 л.с. | 2002–н.в. |
| SSANGYONG — REXTON W (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 155 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 012 094 0004 |
| Кросс-номери | 003 094 73 04, 1500597, 1616249380, 20-0S-S04, 20S04, 23190-08020, 23190-08021, 23190-08400, 23190-08401, 23190-08403, 26-1578, 71-01660-SX, 8A0291, A 003 094 73 04, A10053, A63596, ADG02259, AR1700PM, C 36 168, CDW12114, DP1110.10.0693, E371L |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 362 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Musso Sports, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 170 |
| Довжина [мм] | 362 |
| Висота [мм] | 58 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517,48 ₴




