
Колодки гальмівні (передні) Opel Combo 01- (Ate), Meyle 025 283 3219/W
1 092,75 ₴
- В наявності
- Код: 025 283 3219/W
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Opel Combo 01- (Ate), Meyle 025 283 3219/W. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 283 3219/W
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 283 3219/W (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — COMBO Tour (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| OPEL — CORSA D (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 192 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — MERIVA (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2005–2010 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — MERIVA B (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 110 л.с. | 2014–2017 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 283 3219/W |
| Кросс-номери | 1047 002B-SX, 1047 002-SX, 1050020, 1170010, 1170091, 13046071792N-SET-MS, 13046071792N-SET-MSP, 13046071792-SET-MSP, 16 05 080, 16 05 080, 16 05 099, 16 05 099, 16 05 177, 16 05 177, 16 05 252, 16 05 252, 16 05 264, 16 05 456, 16 05 456, 16 05 992 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76.1 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 69,7 |
| Висота 2 [мм] | 76,1 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,6 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092,75 ₴






