
Фільтр повітряний Toyota Auris/Avensis/Corolla/Verso 1.4/2.0/2.2D 06-18, Meyle 30-12 321 0036
608,30 ₴
- В наявності
- Код: 30-12 321 0036
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Auris/Avensis/Corolla/Verso 1.4/2.0/2.2D 06-18, Meyle 30-12 321 0036. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30-12 321 0036
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30-12 321 0036 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (E15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 177 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 30-12 321 0036 |
| Кросс-номери | 1500193, 1512-4233, 1616267980, 1713970, 17801-0R030, 17801-26020, 184007, 2133267, 26-0710, 27013-LF-PCS-MS, 28.0002-0290.2, 30.504.00, 600 021, 60472, 8A0255, A10204, A140820, A1517, A-3314, A70-0100, ADT322101, AG 668 ECO, AP 144/3, B130G0072 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 234 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 75 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608,30 ₴



