
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-319 06- (298x16), Meyle 083 523 2100/PD
2 238,65 ₴
- В наявності
- Код: 083 523 2100/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-319 06- (298x16), Meyle 083 523 2100/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
083 523 2100/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
083 523 2100/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 316 CDI Привод на все колеса (907.733) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 319 CDI (907.733, 907.735) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 319 CDI Привод на все колеса (907.733) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 9 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135...) 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.733, 906.735) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 316 LGT 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.733) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 324 (906.733, 906.735) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2500 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 129 л.с. | 2009–н.в. |
| 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 083 523 2100/PD |
| Кросс-номери | 015 523 2100, 016.676-00A, 02.35.193, 03.110.1926.450, 10 92 7699, 111 654, 145036, 17732, 19-1235, 19-1235MAX, 19-1235SPORT, 2047122, 23-0936, 24011601211-PCS-MS, 24011601211-PCS-MSP, 24011601211-SET-MS, 24011601211-SET-MSP, 27699, 2E0 615 601 A |
| Стан | Новий |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Висота [мм] | 71 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 298 |
| необхідна кількість | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 14 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 16 |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Поверхня | Оцинкована |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 238,65 ₴




