
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo 06- (benzin), Meyle 29-12 321 0001
317,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29-12 321 0001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo 06- (benzin), Meyle 29-12 321 0001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
29-12 321 0001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
29-12 321 0001 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–2008 |
| 1.5 84 л.с. | 2005–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2007 |
| 1.5 86 л.с. | 2004–2006 |
| CHEVROLET — AVEO Наклонная задняя часть (T250, T255) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2002–2004 |
| DAEWOO — KALOS седан (KLAS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 94 л.с. | 2003–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29-12 321 0001 |
| Кросс-номери | 0396-7090, 121-20080, 121-20080G, 1500192, 183997, 2133271, 2324-LF-PCS-MS, 26-0499, 36CV026, 50014944, 60592, 71-01075-SX, 801001670, 8A0180, 96536696, 96536696, 96536697, A10054, A51-0038, ADG02239, AG 616, AP 082/5, BFA2183, C 2324, CDW12110, DA-747 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 187 |
| Довжина [мм] | 222 |
| Висота [мм] | 45 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,51 ₴



