
Сайлентблок балки (задньої) Audi А4 1.6-2.8 TDI 94-01, Meyle 100 501 0019
662,56 ₴
- В наявності
- Код: 100 501 0019
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) Audi А4 1.6-2.8 TDI 94-01, Meyle 100 501 0019. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 501 0019
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 501 0019 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2001 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.6 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2001 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 501 0019 |
| Кросс-номери | 001-10-22895, 104 429, 1150102000, 1216235, 14154, 17524, 17705 01, 17705-PCS-MS, 2307-0213, 32 79 0018, 33902, 35022, 411690, 4230403, 501030, 50419, 52035609, 590115, 72-0645, 80000281, 800228, 829 0482 10, 837306, 8500 29856, 8500 29856, 8800174 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 101 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 101 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662,56 ₴





