
Фільтр повітряний Hyundai I10 1.0-1.2 13-, Meyle 37-12 321 0036
465,10 ₴
- В наявності
- Код: 37-12 321 0036
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai I10 1.0-1.2 13-, Meyle 37-12 321 0036. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
37-12 321 0036
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
37-12 321 0036 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND i10 (IA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 67 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 87 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 37-12 321 0036 |
| Кросс-номери | 1500576, 183931, 28113-B9000, 50014745, 8A0710, A10340, ADG022144, AP 122/1, BFA2427, BSG 40-135-052, C 36 020, DP1110.10.0515, EAF3694.10, EAF910, FA712z, HA-737, HA-737, J1320556, LVFA1554, LX 4053, LX 4053, MAF-3H19, OP-FAF10331, SKAF-0060709, WA9800 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 109 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 356 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 109 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з рамою |
| Довжина [мм] | 356 |
| Висота [мм] | 36 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,10 ₴



