
Диск гальмівний (передній) Audi 100/A4/A6/Skoda SuperB I/VW Passat (288x25) 1.6-3.0 90-13, Meyle 115 521 1120
1 752,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 115 521 1120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi 100/A4/A6/Skoda SuperB I/VW Passat (288x25) 1.6-3.0 90-13, Meyle 115 521 1120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 521 1120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 521 1120 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — SUPERB (3U4) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2001–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2002–2003 |
| 2.8 4motion 193 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 VR5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 VR5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 4motion 193 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 521 1120 |
| Кросс-номери | 1033354, 17527, 183 521 1120/PD, 19-0683, 19-0683MAX, 19-0683SPORT, 2047184, 23-0745C, 24012501711-PCS-MS, 24012501711-PCS-MSP, 24012501711PR-PCS-MS, 24012501711PR-PCS-MSP, 24012501711SE-SET-MS, 24012501711SE-SET-MSP, 24012501711-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 46,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752,82 ₴





