
Сайлентблок балки (задньої) BMW 1 (E81/E82/E87)/3 (E90/91/92/93)/X1 (E84) 04-15, Meyle 314 710 0002
514,25 ₴
- В наявності
- Код: 314 710 0002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) BMW 1 (E81/E82/E87)/3 (E90/91/92/93)/X1 (E84) 04-15, Meyle 314 710 0002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
314 710 0002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
314 710 0002 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 318 i 143 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (44) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2012 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–н.в. |
| 335 xi 326 л.с. | 2007–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 314 710 0002 |
| Кросс-номери | 28440AP, 33 17 6 760 287, 33 17 6 760 287, 35920, 37665, 412905, 49391549, 590300, 6 760 287, 6 760 287, 821322, BM-SB-8754, C9614, L11L11, V20-1886, WG1923158, 590300, 803206 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 54 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | спереду |
| Висота [мм] | 54 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54 |
| Внутрішній діаметр | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514,25 ₴





