
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus II 02-, Meyle 025 241 3717
1 047,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 241 3717
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus II 02-, Meyle 025 241 3717. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 241 3717
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 241 3717 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — GT кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 264 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 184 л.с. | 2005–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 241 3717 |
| Кросс-номери | 1 233 679, 1 324 300, 1 360 254, 1 360 306, 1 566 096, 1 683 374, 1 753 860, 1 765 765, 1 805 813, 1 809 259, 1 809 458, 1 820 122, 1170006, 1170343, 13322091, 13322091, 16 05 065, 16 05 065, 16 05 196, 16 05 196, 16718, 16744, 16864, 181651, 2 039 739 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Ford, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra, V40, S40, GT, V50, 3, 9-3X, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, 9-3, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,9 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,55 ₴









