
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.2 TDCi/2.5 16V 11-, Meyle 712 321 0018
726,08 ₴
- В наявності
- Код: 712 321 0018
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.2 TDCi/2.5 16V 11-, Meyle 712 321 0018. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 321 0018
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 321 0018 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (TKE) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 TDCi 4x4 200 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 712 321 0018 |
| Кросс-номери | 1 720 719, 1 921 356, 170202, 305 182, 8A0589, A10334, AB39-9601-AB, AB39-9601-AD, ADM52263, AR 307/3, AR2273, BFA2593, C 22 024, DP1110.10.0744, EAF3685.20, EAF843, FA2347, FA2404, J1323074, LVFA1488, MA-5605, MA-5605, OP-FAF10312, SKAF-0060589 |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 222 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 138 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726,08 ₴




