
Сайлентблок важеля (переднього) Citroen C5/C6/ Peugeot 407/508 04-, Meyle 11-14 610 0033
630,40 ₴
- В наявності
- Код: 11-14 610 0033
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього) Citroen C5/C6/ Peugeot 407/508 04-, Meyle 11-14 610 0033. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11-14 610 0033
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11-14 610 0033 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 III (RD_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex (RDRFJF) 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 HDi 240 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTI 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 165 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 HDi 240 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C6 (TD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 HDi 211 л.с. | 2009–2010 |
| 3.0 HDi 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 407 (6D_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Bioflex 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Flex 140 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 158 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 16V 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 170 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11-14 610 0033 |
| Кросс-номери | 017-00738, 1468, 2250013, 251T0170, 26101AP, 271677, 30402, 33446, 3656.04, 3656.04, 3657.04, 3657.04, 36981-PCS-MS, 38PE4700, 412825, 41630, 44400, 50291, 590558, 62 94 4400, 722 638, 80004709, 829 0600 10, 8500 28842, 8500 28842, 853657, AWS2251 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 38 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | знизу |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,40 ₴





